Prefabrik Ev Fiyatları

Ankara Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev fiyatları hiç bu kadar cazip olmamıştı. Karmod güvencesiyle üretilen prefabrik evler israf edilmeden seri üretim tam malzeme kullanımıyla üretilmesi, duvar kurulumundan çatısına, penceresinden kapısına, elektirik tesisatından su tesisatına kadar hiç bir alanda farklı ustalar gerektirmemesi gibi nedenlerle prefabrik ev fiyatları diğer ev modellerine göre çok avantajlı konumdadır.

Karmod prefabrik hazır evler modern üretim tesislerinde bant sistemiyle üretilmektedir. Gerçekleştirdiği yatırımlarla prefabrik ev üretiminde son teknolojiyi kullanan Karmod sac kesiminden bükümüne, vida deliklerinden özel katlamalara kadar üretimde tamamen tüm detayları el değmeden gerçekleştirmektedir. Fabrika ön üretimi gerçekleştirilen Karmod prefabrik evler taşıma standartlarında kurulum alanına sevk edilerek uzman ekiplerimizce montajlanarak kullanıma hazır teslimat yapılmaktadır.

Yüksek üretim kapasitemizle seri üretim avantajımız, güçlü sermaye yapımızla avantajlı satın alma imkanlarımızla prefabrik ev fiyatları konusunda iddalıyız.